Майже на третину. Як сильно зростає кількість вакансій

18 травня 2021, 09:40

Найбільше вакансій для співробітників у сфері оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, транспорту і логістики, будівництві та архітектурі, IT-секторі

Нинішній локдаун виявився для ринку праці не таким складним, як торішній. Навесні кількість вакансій зросла на 28% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, йде мова в аналітиці Jooble.

Відео дня

В топі індустрій з найбільшою кількістю пропозицій по роботі в обидва періоди дослідження виявилися оптова та роздрібна торгівля, виробництво, транспорт і логістика, будівництво і архітектура, IT-сектор.

Під час локдауну в 2020 році рекрутери найчастіше шукали менеджерів з продажу, кур'єрів, охоронців, продавців-консультантів (переважно на ринки) і торгових представників. Попит роботодавців на таких фахівців спостерігається і в цьому році, але пріоритет трохи змінився - зараз вони, в першу чергу, потребують продавців-консультантів, потім в вантажників, менеджерів з продажу, охоронців та водіїв таксі, йдеться в дослідженнях Jooble.

Кількість тих, хто шукає роботу, навесні зросла на 3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У 2020 році здобувачі відгукувалися на пропозиції по роботі кур'єром, оператором колл-центру (віддалено), водієм таксі, копірайтером і продавцем-касиром. У 2021 року серед найпопулярніших вакансій - промоутер, кур'єр, консультант-менеджер та адміністратор-менеджер в інтернет-магазини і оператор-консультант.

Роботодавці все частіше пропонують працівникам віддалену роботу. У березні-квітні 2021 року кількість таких пропозицій зросла на 37% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зараз найчастіше роботодавці шукають віддалених бухгалтерів, копірайтерів, операторів колл-центрів, менеджерів з продажу, операторів ПК.

Показати ще новини
Радіо НВ
X