Дослідження. Скільки роботодавці готові платити співробітникам

4 вересня 2020, 17:40

Найчастіше співробітників шукали в Києві, Харкові та Дніпрі

У серпні кількість пропозицій по роботі знизилося на 4% в порівнянні з липнем. Про це йдеться в дослідженнях компанії Jooble. Зміни відбулися в структурі попиту і пропозиції по роботі.

Відео дня

Найбільше вакансій було в Києві, Харкові та Дніпрі, найменше — в Сумах, Луцьку та Кривому Розі. У розрізі галузей, лідерами за кількістю опублікованих вакансій стали оптова і роздрібна торгівля, виробництво, а також транспорт і логістика.

Роботодавці в сфері роздрібної та оптової торгівлі найчастіше шукали продавців-консультантів, менеджерів з продажу та касирів. Шукачам на ці вакансії - продавцям-консультантам в залежності від регіону пропонували від 5 тис. до 25 тис. грн, менеджерам з продажу — 5 тис. до 50 тис. рн, касирам — від 4 тис. до 12 тис грн на місяць.

У сфері виробництва затребуваними були пакувальники, яким пропонували зарплату від 7 тис. до 35 тис. грн, вантажників — від 4 тис. до 15 тис. грн і різноробочих — від 6 тис. до 15 тис. грн на місяць.

Найменше вакансій пропонували юристам, флористів, товарознавцям і виконавців робіт.

Найчастіше роботу шукали експедитори, диспетчери на дому, адміністратори, оператори колл-центрів і пакувальники. Найбільше пошукових запитів на сайті Jooble було зафіксовано в Києві, Івано-Франківську та Львові. Найменше — в Чернівцях, Житомирі та Полтаві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X