Різкий стрибок курсу євро застав трейдерів зненацька

30 грудня 2016, 10:57
Курс євро до долара США піднявся на 1,6% на торгах у п'ятницю, 30 грудня, що застало зненацька трейдерів

Про це пише MarketWatch, передає Інтерфакс-Україна.

Так, вартість євро за кілька хвилин підскочила з $1,0490 до понад $1,0700, максимуму за два тижні. Але курс швидко опустився до рівня в $1,0531.

Відео дня

Фунт стерлінгів, австралійський і новозеландський долари також подорожчали щодо американської валюти. Вартість фунта збільшилася з $1,2250 до $1,2309, а потім опустилася до $1,2278.

WSJ Dollar Index, що відслідковує динаміку долара відносно 16 основних світових валют, знизився в ході торгів на 0,5%. Індикатор, однак, завершує поточний рік підвищенням більш ніж на 3%.

"Нерозумно намагатися пояснити сьогоднішній рух ринку. Можливо, хтось випадково натиснув не ту кнопку, чи спрацювали алгоритмічні накази, ніхто не знає", - відзначає валютний аналітик National Australia Bank Рей Эттрил.

"Якщо вважати, що цей випадок вказує на перспективи січня, можна сказати, що долар чекає нестійкий шлях на відміну від чіткого бичачого тренда, відзначеного до Різдва", - додав Эттрил.

Валютний стратег Commonwealth Bank of Australia Еліас Хаддад також не може чітко пояснити, чим був зумовлений різкий стрибок курсу євро.

"Обсяги торгів в даний час є занадто низькими, щоб можна було зробити якийсь висновок щодо динаміки пари євро/долар", - зазначає експерт.

Показати ще новини
Радіо НВ
X