Ахметов: Скільки витрачаю на армію та гуманітарку? Навіть не рахую

7 березня, 16:27
Рінат Ахметов каже, що у Києві і їхати не планує (Фото:ФК Шахтар)

Рінат Ахметов каже, що у Києві і їхати не планує (Фото:ФК Шахтар)

Бізнесмен Рінат Ахметов розповів, як дізнався про напад Росії, чи має намір їхати з України та скільки витрачає на армію та гуманітарну допомогу

«Особисто я в Україні і не збираюся нікуди їхати», - йдеться у повідомленні бізнесмена Ріната Ахметова, яке опублікувала його речниця Анна Терехова.

У своєму повідомленні Ахметов каже, що новина про початок війни застала його вдома, у Києві, у своєму ліжку. «Я спав, до мене забіг мій помічник зі словами «Рінате Леонідовичу, прокидайтеся! Нас бомбять, почалася війна!» - каже він. І додає, що у страшному сні не міг уявити, що бомбитимуть Харків та Київ, бомбитимуть житлові будинки та госпіталі, руйнуватимуть селища, міста, інфраструктуру…

Відео дня

Найстрашніше – що страждають та гинуть мирні люди. Це військова агресія, військовий злочин та злочин проти людства щодо моєї країни та українців, каже Ахметов. «У мене серце кров'ю обливається від того, що зараз відбувається в Маріуполі: від того, що маріупольці ховаються від обстрілу в цехах наших заводів; від того, що наші енергетики роблять все можливе та неможливе для того, щоб було світло та тепло», - наголошує він.

Сьогодні весь наш бізнес, усі наші підприємства сконцентровані лише на одному: допомагати людям вижити, робити все, щоб вони не залишилися наодинці із лихом, написав Ахметов. «І все, що в моїх силах я роблю, і буду для цього робити», - каже він.

Фонд Ахметова допомагає людям вижити: постачає продукти, медикаменти, а бізнеси СКМ допомагають українській армії захищати суверенітет нашої країни. «Скільки витрачаю на це? Щиро кажучи, навіть не вважаю. Все, що ми можемо привезти, зробити – все робимо і робитимемо далі», - каже він. І додав, що настане час, коли ми відбудуємо Україну. Ахметов інвестуватиме всі свої сили та засоби, щоб Україна відновилася і стала сильною та процвітаючою країною.

Показати ще новини
Радіо НВ
X