Рік змін. Мінекономіки опублікувало повний звіт про виконану роботу

9 грудня 2015, 16:01
Міністерство економіки оприлюднило звіт про виконану роботу та досягнення відомства за рік роботи Кабміну

Як повідомили на сторінці Міністерства в Facebook, в нинішньому році зосередилися на п'яти ключових реформах.

По-перше, вдалося замінити більшість керівників у Міністерстві і в установах, які йому підпорядковуються.

Відео дня

По-друге, був запущений процес дерегуляції.

"Щоб розвивати бізнес та залучати інвестиції, це потрібно було змінити. Ми на шляху до того, щоб увійти в 50, а потім і до 20 кращих країн світу для ведення бізнесу", - уточнили в Мінекономіки.

По-третє, були призначені нові керівники держпідприємств, які вже дають позитивний результат. Також планується масштабна приватизація.

"Якщо прибрати політичне втручання і корупцію з держкомпаній, бюджет зможе отримувати 50-70 млрд грн прибутку замість 115 млрд грн щорічних збитків", – підкреслили у відомстві.

По-четверте, розпочата реформа держзакупівель, в рамках якої запущені системи електронних закупівель та система Prozorro.

"Ми створили одну з найкращих електронних систем закупівель в світі, до кінця року вона заощадить нам 500 млн грн", - розповіли у прес-службі.

По-п'яте, Мінекономіки намагається розвивати експорт та торгівлю. Для цього залучається бізнес і створюється Рада з розвитку експорту. Крім того, ратифікована угода СОТ про спрощення процедур торгівлі, а вже з 1 січня на повну потужність запрацює зона вільної торгівлі в ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X