Ризиків стало менше. Організація економічного співробітництва підвищила країновий рейтинг України

3 лютого 2020, 09:32

За рівнем оцінки країнових ризиків Україна опинилася в одній групі з Білоруссю, Грузією, Вірменією, Угандою, Шрі-Ланкою, Нігерією і Монголією.

Організація економічного співробітництва і розвитку поліпшила оцінку країнових ризиків України, перевівши її з 7-ї до 6-ї групи в рамках класифікації учасників угоди про офіційно підтримувані експортні кредити, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Це звичайно дуже мало, але всі ризики, пов’язані з Україною і українськими компаніями, стають меншими. Це означає меншу вартість страхування, менші ставки кредитів, більші терміни та ліміти кредитних ліній», — прокоментував це рішення заступник міністра розвитку економіки — торговий представник України Тарас Качка.

Крім України в 6-у групу з 7-ї переведено Косово, з 5-ї до 4-ї - Сербію.

Одночасно ОЕСР погіршила оцінку країнових ризиків ряду країн, зокрема, перевела Алжир і Оман з 4-ї групи в 5-у, Туніс — з 5-ї до 6-ї, а Іран і Туркменістан — з 6-ї до 7-ї.

Крім України в 6-й групі також перебувають такі країни, як Білорусь, Грузія, Вірменія, Уганда, Шрі-Ланка, Нігерія, Монголія.

Раніше повідомлялося, що в рейтингу інноваційних економік від Bloomberg Україна втратила три позиції, в Індексі паспортів від компанії Henley & Partners — дві позиції, зате піднялася на шість позицій в рейтингу Індекс демократії від The Economist.

Показати ще новини
Радіо NV
X