У Мінсоцполітики спрогнозували розмір підвищення тарифів на гарячу воду і тепло

24 жовтня 2018, 15:55

В Україні можуть підвищитися тарифи на теплопостачання і гарячу воду на 16% після набуття чинності рішення Кабінету міністрів про підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева в коментарі журналістам, передає УНІАН.

"З огляду на те, що приблизно 70% в тарифі на тепло і гарячу воду складають тарифи на газ, за моїми попередніми розрахунками це має становити 16%", - сказав міністр.

Відео дня

При цьому Рева додав, що це його особисті розрахунки, а також вказав на те, що не він встановлює тарифи.

Нагадаємо, що в минулу п'ятницю Кабмін ухвалив рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1 листопада 2018 року.

До цього часу ціна газу для постачання населенню і ТКЕ залишиться на колишньому рівні - 4 942 грн за 1 тис. куб. м, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ та інших зборів - 6 958 грн за 1 тис. куб. м. З 1 листопада кінцева ціна для населення становитиме 8 593 грн за 1 тис. куб. м газу.

Нагадаємо, що Україна перебуває в складному переговорному процесі з МВФ щодо газового питання ще з липня 2017 року. Місія МВФ з 6 по 19 вересня цього року працювала в Києві.

Як повідомив глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв, Україна домовилася з МВФ про поступове підвищення ціни на газ. За його словами, з представниками місії Фонду досягнута "принципова домовленість". Передбачається, що ціна на газ буде доведена до рівня імпортного паритету до 2020 року, тобто протягом двох років.

Показати ще новини
Радіо NV
X