Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рева пояснив, як проведуть монетизацію субсидій

18 квітня, 17:15
787
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Планується ввести спеціальні рахунки, щоб уникнути випадків, коли за несплату послуг деякими мешканцями відключають весь будинок

Міністерство соціальної політики має намір провести монетизацію субсидій для домогосподарств у два етапи.

Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі телеканалу 112 Україна.

"На першому етапі ми плануємо монетизувати субсидії для тих домогосподарств, які мають індивідуальне опалення, тобто використовують газ або електроенергію для опалення приміщень", - пояснив він.

За словами Реви, другий етап буде стосуватися тих, хто отримує субсидії, проживаючи в багатоквартирних будинках з централізованим опаленням.

Він підкреслив, що планується ввести спеціальні рахунки, щоб уникнути випадків, коли за несплату послуг деякими мешканцями відключають весь будинок.

"Людина з цього рахунку буде мати право заплатити за певними рахунками за ті комунальні послуги, які він отримає", - зазначив він.

За словами Реви, якщо людина розрахувалася і у неї залишилися кошти після закінчення сезону, вона може їх зняти іта використовувати так, як вважає за потрібне.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року вступила в силу оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

У вересні Кабінет міністрів змінив порядок розрахунку "опалювальної" субсидії.

У кінці грудня Рева повідомляв, монетизацію субсидій перенесли на півроку.

У січні 2018 року наказ Мінфіну про монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників енергоносіїв і житлово-комунальних послуг набув чинності .

На початку лютого в міністерстві заявили про завершення процесу підготовки змін до постанови Кабінету міністрів, що передбачає повну монетизацію пільг і субсидій по платі за утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території та вивезення сміття.

Однак, всеукраїнський рух ОСББ заявило, що вважає половинчастими і неприйнятними оприлюднені Мінфіном пропозиції по монетизації субсидій по платі за утримання будинків і прибудинкових територій, вивезення сміття.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися