Регулятор запропонував провести конкурс постачальників газу в кожній області

2 листопада 2017, 15:01
У кожній області України збираються провести тендер, на якому населення зможе вибрати нового постачальника газу. Це змусить потенційних постачальників конкурувати між собою щодо ціни газу і якісті послуг

Про це сказав голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк, передає УНІАН.

"Ми будемо звертатися до уряду і просити провести такий тендер", - сказав Вовк.

Відео дня

За його словами, на цьому тендері будуть між собою конкурувати діючі постачальники (облгаз-збути) та інші компанії, які хочуть зайти на цей ринок.

"Тендер повинен бути проведений в певному регіоні. На цьому конкурсі з облгаз-збутом будуть конкурувати, наприклад, обленерго або мобільні оператори. Для цього бізнесу важливо знати територію і рівень розрахунків споживачів... У сьогоднішніх умовах одним з можливих конкурентів для облгаз-збуту може бути обленерго, тому що ці компанії також мають абонентську базу, досвід співпраці з урядовими структурами і центри обслуговування клієнтів", - пояснив Вовк.

Він зазначив, що в результаті проведення таких тендерів будуть обрані найбільш ефективні постачальники газу в кожному регіоні, і населення буде купувати "блакитне" паливо у нової компанії. Ця компанія буде працювати в регіоні певний час, до проведення наступного тендеру, сказав Вовк.

Нагадаємо, за підсумками січня-жовтня поточного 2017 року українці скоротили споживання газу на 4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X