Раптовий рейд міністра по відділеннях Держрезерву виявив розкрадання на сотні мільйонів гривень

8 вересня 2015, 15:11
Сума шкоди, яка була нанесена державі через нестачу 250 тисяч тонн зернових, склала 800 млн гривень. Таку заяву зробив міністр економіки Айварас Абромавічус

Як повідомляє Лігабізнесінформ, 7 вересня новий глава Державного агентства резерву Вадим Мосійчук провів виїзну нараду з керівниками регіональних підприємств відомства. Під час засідання, на який в останній момент вирішив приїхати і глава Мінекономіки, звітували про проведений аудит підрозділів відомства.

Відео дня

"Я ознайомився з результатами аудиту, тут великі недостачі. Крім того, є доручення прем'єр-міністра: треба подивитися, що потрібно закупити найближчим часом. Але для того щоб купити, треба розібратися з тим, що вже закуплено, і з яких причин є недостачі", - сказав Абромавічус.

У той же час глава Держрезерву уточнив, що перший етап аудиту показав нестачу 258 509 тонн зерна. За словами Мосійчука, порушення були виявлені в період з 2001 по 2013 рр.

"Найбільші недоліки зафіксовані в 2003-2004, 2010-2011 і 2012 роках", - зазначив Мосійчук.

За словами глави відомства, в нинішньому році на одному з підприємств було виявлено псування зернових на суму близько 7 млн гривень.

Разом з тим, за словами міністра економіки Абромавічуса, в «тінь» йдуть не тільки зернові, але і паливо.

За його словами, на одному з підзвітних Мінекономіки підприємств Держрезерву "витекло" близько 600 тонн палива. Крім того, на одному з підприємств змішували дизпаливо з бензином в обсязі 1 200 тонн. Збитки від пропажі нафтопродуктів керівник Держрезерву Мосійчук оцінив більш ніж в 80 млн грн в облікових цінах (у цінах до девальвації).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X