Рахункова палата перевірить виплату премій топ-менеджерам Нафтогазу

10 липня 2018, 11:40

Рахункова палата України проведе аудит виплати $46,3 млн премій співробітникам державного Нафтогазу України за перемогу над Газпромом в судовому позові в рамках Стокгольмського арбітражу.

Про це повідомив глава Рахункової палати Валерій Пацкан.

"Поділився планами про аудити щодо доріг і захмарних премій Нафтогазу", - написав він на своїй сторінці в Facebook, анонсуючи своє інтерв'ю Українському радіо.

Відео дня

Нагадаємо, що в грудні 2017 року Нафтогаз виграв Стокгольмський арбітраж проти Газпрому за контрактом на постачання газу практично з усіх спірних питань. Судові розгляди між компаніями почалися ще в червні 2014 року.

Потім 28 лютого 2018 року Нафтогаз виграв Стокгольмський арбітраж проти Газпрому за більшістю оспорюваних положень контракту на транзит газу. Арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу про компенсацію за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту. Суд зобов'язав Газпром виплатити Нафтогазу компенсацію в розмірі $4,6 млрд за цим положенням.

Остаточна сума розрахунків між компаніями становить $2,6 млрд на користь Нафтогазу.

Наглядова рада Нафтогазу підтримала виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським монополістом компанією Газпром.

Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в цьому випадку - $4,56 млрд). Таким чином, правління має отримати виплату в розмірі $45,6 млн.

При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив наглядову раду Нафтогазу переглянути рішення щодо преміювання.

Показати ще новини
Радіо NV
X