Рахункова палата перевірить використання коштів на ремонт доріг

16 липня 2018, 14:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рахункова палата цього року перевірить ефективність використання бюджетних коштів на капітальний ремонт доріг державного значення.

Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, пише прес-служба відомства.

Зокрема, перевірки очікують на дороги Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей. Аудит розпочнеться вже на початку осені.

Відео дня

Зазначається, що в цих областях були проблеми з вибором підрядників та неефективним розподілом бюджетних коштів.

Пацкан підкреслив, що наразі це перший аудит щодо ефективності витрачання коштів на ремонтні роботи, а згодом будуть перевірені дороги і в інших областях.

“Але важливим є не лише обсяг відремонтованих доріг, а і якість ремонту. Дуже часто дороги ремонтуються лише “на папері”. За документами відремонтували капітально, а по факту - латали ями. І знову за кошти платників податків повторно починають ремонтувати ту саму ділянку. Рахункова палата відстоюватиме кожну гривню, яка витрачається з кишень українців”, - сказав голова Рахункової палати.

Крім того, підкреслив він, підрядники, які проводять ремонтні роботи, мають нести персональну відповідальність за якість ремонту та надавати відповідні гарантії.

До проведення аудитів Рахункова палата планує залучити експертів міжнародної федерації інженер-консультантів FIDIC, що здійснюють незалежний контроль в сфері будівництва. Її представником в Україні є Асоціація Інженерів-Консультантів України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X