Рада звільнила релігійні організації від оподаткування

6 жовтня 2016, 18:29
Верховна Рада схвалила законопроект, яким в подальшому релігійні організації України звільняються від оподаткування

Щодо таких змін до Податкового кодексу за законопроект №5050 проголосував 281 парламентарій.

Як повідомляє Інститут релігійної свободи, представляючи ініціативу з парламентської трибуни, народний депутат Павло Унгурян наголосив на необхідності виправлення технічної помилки в Податковому кодексі, допущеної в 2015 році без врахування специфіки релігійних організацій. Також цей законопроект підтримали Голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, народний депутат Оксана Продан (співавтор).

Відео дня

Зокрема, цей закон змінює визначення поняття доходів (прибутків), в разі, якщо мова йде про релігійні організації.

В пояснювальній записці до 5050 зазначено, що «доходи релігійних організацій використовуються також для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій (в тому числі здійснення гуманітарної допомоги, благодійної діяльності, милосердя)».

Крім того, це рішення Ради продовжує на рік термін перереєстрації церков як неприбуткових організацій до 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, в четвер, 6 жовтня Рада підтримала ряд важливих рішень: зробила крок до офіційного затвердження в Україні 12-річної освіти, збільшила видатки на армію в поточному році на 7, 1 млрд гривень, а також дофінансувала зарплати шахтарям та урядовцям. Окремо зазначимо про рішення ВР продовжити мораторій на продаж землі.Показати ще новини
Радіо НВ
X