Рада зробила перший крок до прийняття держбюджету-2018

22 вересня 2017, 11:52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Верховна Рада України прийняла підготовлений і внесений Кабінетом міністрів проект державного бюджету на 2018 год до розгляду

Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій після завершення представлення Кабміном законопроекту про держбюджет-2018, передають Українські новини.

"Державний бюджет переходить на майданчик комітету. Я сподіваюся, що ми зможемо пройти всі необхідні процедури по бюджету, як і в минулому році, в передбачені законом терміни, і бажаю плідної роботи над державним бюджетом України на 2018 рік", - сказав він.

Відео дня

Відповідно до закону про регламент Ради, за результатами обговорення законопроекту про держбюджет на наступний рік Рада може прийняти рішення про його відхилення у разі невідповідності вимогам Бюджетного кодексу або основним напрямам бюджетної політики на наступний рік.

Якщо Рада після подання Кабміном проекту держбюджету на наступний рік не відхиляє його, він вважається прийнятим Радою до розгляду.

Нагадаємо, що Кабмін 15 вересня вніс до Ради проект держбюджету-2018 з доходами 877 млрд грн і витратами 948,1 млрд грн.

Дефіцит держбюджету складе 2,4% валового внутрішнього продукту (ВВП).

Проект держбюджету передбачає економічне зростання України у 2018 році на рівні 3% при інфляції 7%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X