Рада виділила з держбюджету на 2021 рік ще 19 млрд грн на дороги та 0,5 млрд грн на національну авіакомпанію

3 грудня 2021, 08:56

Верховна Рада виділила з державного бюджету на цей рік ще 19 млрд грн Укравтодору на розвиток мережі та утримання автодоріг держзначення, а також 0,5 млрд грн на формування статутного капіталу національного авіаперевізника.

Відповідний законопроект №6298 було прийнято під час засідання у середу. За проголосували 242 нардепи.

Цим законом Рада збільшила доходи та витрати держбюджету на цей рік на 48,65 млрд грн за рахунок збільшення плану з рентної плати на природний газ на 31,65 млрд грн, з внутрішнього ПДВ (на 10,3 млрд грн) та податку на прибуток підприємств (на 3,17 млрд грн).

Відео дня

Як повідомлялося, 26 листопада президент Володимир Зеленський повідомив про початок створення національного авіаперевізника. Міністерство інфраструктури України та компанія Airbus підписали Меморандум про взаєморозуміння. Він передбачає можливість лізингу чи купівлі 22 літаків.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков сказав, що цього року із держбюджету виділять 0,5 млрд грн на формування статутного капіталу національного авіаперевізника. Наступного року у бюджеті буде передбачено ще 2,5 млрд грн. "Думаю, що компанія в періоді до п'яти років точно буде прибутковою", - сказав міністр.

Показати ще новини
Радіо NV
X