Рада схвалила заборону на один із видів рослинної олії

16 травня 2018, 09:32

Верховна Рада України ухвалила за основу закон Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів.

За відповідний законопроект №3871 проголосували 233 народних депутати, йдеться в картці законопроекту на сайті парламенту.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що його мета - "пряма заборона використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока та молочних продуктів".

Відео дня

Документ пропонує запровадити адміністративну відповідальність за виробництво, введення в обіг чи реалізацію "харчових продуктів із вмістом пальмової олії". Також забороняється використання пальмової олії у виробництві традиційних молочних продуктів і харчових продуктах, вироблених в Україні.

Недотримання вимог закону тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 1700 грн). Повторне порушення, вчинене протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, тягне штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн до 3400 грн).

Показати ще новини
Радіо НВ
X