Рада провалила ключову реформу для держбюджету

20 березня 2018, 13:42

Верховна Рада відмовилася підтримати законопроект про середньострокове бюджетне планування.

При розгляді проекту №8099 в сесійній залі він не набрав необхідної кількості голосів. Максимально за нього голосували 215 депутатів у вівторок, 20 березня.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій після обговорення документа тричі ставив на голосування законопроект, проте документ не отримав підтримки депутатів. Він також пропонував проголосувати за законопроект за основу, проте міністр фінансів Олександр Данилюк не підтримав його.

Відео дня

"Сенсу голосувати за основу немає. Це означає, що ми зупиняємо роботу над трирічною декларацією. Значить, ми зупинили ключову реформу в країні. І я не знаю, як далі ми будемо продовжувати працювати за бюджетом", - сказав Данилюк, якого цитує Інтерфакс Україна.

Як зазначив міністр фінансів, представляючи законопроект у парламенті, ухвалення законопроекту - необхідний крок для безперервного переходу до середньострокового бюджетування і продовження бюджетної реформи.

Згідно з текстом пояснювальної записки, законопроект передбачає розробку Міністерством фінансів до 15 травня цього року Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки і подачу їх на розгляд Кабінету міністрів, який, в свою чергу, має затвердити документ не пізніше ніж 1 червня. Також документ регламентує спрямування цього документа в парламент в п'ятиденний термін після затвердження.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X