Рада підтримала ріст інвестицій у відновлювану енергетику України

0 коментувати
Інвестиції в альтернативну енергетику сприятимуть збільшенню частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел
Фото: pixabay / Free-Photos

Інвестиції в альтернативну енергетику сприятимуть збільшенню частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел

Верховна Рада затвердила в першому читанні законопроект щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел

За відповідні зміни до законопроекту Про внесення зміни до закону України Про регулювання містобудівної діяльності щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел №6081 проголосувало 227 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, документ сприятиме удосконаленню законодавства у сфері містобудівної діяльності, підвищенню ефективності інвестицій, створенню сприятливих умов для введення в експлуатацію об’єктів завершеного будівництва, зокрема у сфері відновлювальної енергетики.

Так, інвестиції в альтернативну енергетику сприятиме збільшенню частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел, підвищенню енергетичної безпеки країни та зменшенню залежності від імпортних енергоносіїв.

Крім того, законопроект пропонує скоротити термін дії технічних умов, які отримав інвестор на три роки. Цей термін визначено експертним середовищем як оптимальний строк, протягом якого можливо збудувати об’єкт відновлюваної енергетики (ВЕС, СЕС, БіоТЕЦ).

Нагадаємо, що за останні три роки в Україні залучили понад €700 млн інвестицій в розвиток альтернативних джерел енергії.Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: