Рада підтримала ріст інвестицій у відновлювану енергетику України

19 грудня 2017, 16:44
Верховна Рада затвердила в першому читанні законопроект щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел

За відповідні зміни до законопроекту Про внесення зміни до закону України Про регулювання містобудівної діяльності щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел №6081 проголосувало 227 депутатів.

Відео дня

Згідно з пояснювальною запискою, документ сприятиме удосконаленню законодавства у сфері містобудівної діяльності, підвищенню ефективності інвестицій, створенню сприятливих умов для введення в експлуатацію об’єктів завершеного будівництва, зокрема у сфері відновлювальної енергетики.

Так, інвестиції в альтернативну енергетику сприятиме збільшенню частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел, підвищенню енергетичної безпеки країни та зменшенню залежності від імпортних енергоносіїв.

Крім того, законопроект пропонує скоротити термін дії технічних умов, які отримав інвестор на три роки. Цей термін визначено експертним середовищем як оптимальний строк, протягом якого можливо збудувати об’єкт відновлюваної енергетики (ВЕС, СЕС, БіоТЕЦ).

Нагадаємо, що за останні три роки в Україні залучили понад €700 млн інвестицій в розвиток альтернативних джерел енергії.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X