Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рада підтримала ріст інвестицій у відновлювану енергетику України

19 грудня 2017, 16:44
32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Інвестиції в альтернативну енергетику сприятимуть збільшенню частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел

Фото: pixabay / Free-Photos

Верховна Рада затвердила в першому читанні законопроект щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел

За відповідні зміни до законопроекту Про внесення зміни до закону України Про регулювання містобудівної діяльності щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел №6081 проголосувало 227 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, документ сприятиме удосконаленню законодавства у сфері містобудівної діяльності, підвищенню ефективності інвестицій, створенню сприятливих умов для введення в експлуатацію об’єктів завершеного будівництва, зокрема у сфері відновлювальної енергетики.

Так, інвестиції в альтернативну енергетику сприятиме збільшенню частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел, підвищенню енергетичної безпеки країни та зменшенню залежності від імпортних енергоносіїв.

Крім того, законопроект пропонує скоротити термін дії технічних умов, які отримав інвестор на три роки. Цей термін визначено експертним середовищем як оптимальний строк, протягом якого можливо збудувати об’єкт відновлюваної енергетики (ВЕС, СЕС, БіоТЕЦ).

Нагадаємо, що за останні три роки в Україні залучили понад €700 млн інвестицій в розвиток альтернативних джерел енергії.


Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися