Рада перекинула 7,6 млрд грн на виплату субсидій замість пенсій

9 листопада 2017, 15:29
Верховна Рада України затвердила в цілому зміни щодо збільшення видатків на суму більш ніж 11 млрд грн, в тому числі, найбільша частина коштів передбачена на компенсацію субсидій населенню на суму 7,6 млрд грн (до 68,8 млрд грн)

За відповідний законопроект №7258 проголосували 292 народних депутати, повідомила прес-служба парламенту.

Крім того, 1,2 млрд грн передбачені на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, 300 млн грн – для медичної субвенції, 90,8 млн грн – для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 1,6 млрд грн – для Національної поліції України, а також 200 млн грн на фінансування Служби зовнішньої розвідки України та 238,4 млн грн для видатків Міністерства охорони здоров’я України на лікування за кордоном громадян України.

Відео дня

Кошти будуть розподілені шляхом зменшення фінансування на 3,6 млрд грн в частині обслуговування держборгу, а також зменшення на 7,6 млрд грн статті фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій та дефіциту коштів Пенсійного фонду.

Як відомо, з 1 травня 2017 року набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Нагадаємо, з початку жовтня в Україні запустили перерахунок "зимової" субсидії. Розмір допомоги на поточний опалювальний сезон 2017-2018 рр буде розрахований автоматично всім, кому субсидія була перепризначена в травні цього року, ніяких документів або довідок повторно подавати не потрібно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X