Рада хоче заборонити продаж алкоголю вночі

29 березня 2016, 11:27
Парламенту пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв в Україні з 22:00 до 08:00

Про це йдеться у законопроекті №4306, зареєстрованому в Раді 25 березня. Ініціатор — заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді Олексій Гончаренко.

Відео дня

Законопроектом забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв, вин столових у період з 22:00 до 8:00 (крім установ ресторанного господарства), а в дні державних свят - з 18:00 до 8:00.

Також пропонується заборонити продаж алкоголю на об'єктах дорожнього сервісу, які є частиною міжнародних і національних автомобільних доріг загального користування (крім установ ресторанного господарства, розташованих у приміщеннях таких об'єктів дорожнього сервісу) за межами населених пунктів.

Крім того, документом регламентовано заборону продажу алкоголю в закритих спортивних будівлях (чинне законодавство дозволяє торгівлю пивом у пластиковій тарі).

Нагадаємо, у липні 2014 року Міністерство доходів і зборів пропонувало Раді заборонити продаж алкоголю та сигарет у МАФах, внісши зміни в закон Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Показати ще новини
Радіо NV
X