Рабінович програв суд Льовочкіну в Ніцці

7 серпня 2018, 16:07

Суд великої інстанції Ніцци (Франція) задовольнив позов компаній Льовочкіних проти народного депутата Вадима Рабіновича, а також ухвалив стягнути з нього як зі сторони, що програла, судові та інші витрати на суму понад €500 тис.

Про це свідчить рішення суду, які є в розпорядженні агентства Інтерфакс-Україна.

Підкреслюється, що Рабінович не мав повноважень діяти від імені держави Україна й отримувати дозвіл на тимчасову судову іпотеку на власність компаній на території Франції.

Відео дня

Таким чином, суд вказав, що він безпідставно присвоїв собі право звертатися до іноземного суду від імені України і скасував дозволи на тимчасову реєстрацію судової іпотеки.

За рішенням суду, Рабінович як сторона, що програла, зобов'язаний сплатити народному депутату Юлії Льовочкіній і двом компаніям 9 тис. - по 3 тис. кожній. Крім того, він втратить приблизно 400 тис., уже сплачених ним за реєстрацію безпідставної судової іпотеки, і додатково сплатить всі витрати щодо зняття цієї іпотеки.

"Ми будемо вимагати від Рабіновича у французькому суді компенсації заподіяної шкоди діловій репутації наших клієнтів і завданих збитків. Допускаю подальше переслідування Рабіновича за зловмисне використання французького правосуддя", - заявив адвокат, який представляв інтереси Льовочкіної та її компаній Ден Шефет.

За його словами, у Франції скасування дозволу на тимчасову реєстрацію судової іпотеки дуже дороге, і суд поклав ці витрати на Рабіновича.

"З урахуванням того, що він уже втратив приблизно 400 тис. сплаченого ним мита за реєстрацію цієї безпідставної судової іпотеки, загальні втрати пана Рабіновича внаслідок даного судового процесу перевищать 500 тис.", - підкреслив Шефет.

Нагадаємо, що Рабінович у лютому 2018 року заявив, що рішенням суду Ніцца заарештовано нерухомість народного депутата Сергія Льовочкіна. За словами Рабіновича, за реєстрацію тимчасової судової іпотеки у Франції він заплатив 400 тис. особистих коштів.

Згідно з декларацією Рабіновича за 2017 рік, його дохід становив 213 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X