Путін назвав умову продовження транзиту газу через Україну

17 липня 2018, 09:04

Росія готова продовжити контракт на транзит газу через Україну в разі врегулювання спору між Нафтогазом України і російським Газпромом в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін на спільному з президентом США Дональдом Трампом брифінгу в Гельсінкі в Фінляндії, передають Українські Новини.

"Я запевнив пана президента в тому, що Росія готова зберегти цей транзит. Більш того, ми готові продовжити транзитний контракт, який закінчується в наступному році, в разі врегулювання спору між господарюючими суб'єктами в Стокгольмському арбітражному суді", - сказав Путін.

Відео дня

У травні Путін запевнив канцлера Німеччини Ангелу Меркель, що після запуску проекту Північний потік-2 не передбачається припинення транзиту російського газу через Україну.

Втім, раніше глава Газпрому Олексій Міллер заявив, що після запуску газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік транзит російського газу через Україну скоротиться в 10 разів.

Нагадаємо, що 17 липня мають відбутися тристоронні переговори між Україною, Євросоюзом та Росією щодо транзиту газу в Європу.

Показати ще новини
Радіо NV
X