ProZorro.Продажі отримала світову нагороду в антикорупційному конкурсі

28 лютого 2018, 15:42

Електронна платформа державних аукціонів ProZorro.Продажі отримала міжнародну антикорупційну нагороду від C5 Accelerate і USA Institute of Peace в рамках конкурсу The Shield in the Cloud Innovation Challenge.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

У МЕРТ, повідомляють, що ProZorro.Продажі забезпечили відкриті і прозорі продажу токсичних банківських активів більш ніж на 6 млрд грн.

Відео дня

The Shield in the Cloud Innovation Challenge - це глобальний конкурс антикорупційних проектів. Партнерами конкурсу виступають Amazon Web Services, PeaceTech Lab і SAP NS2. В рамках конкурсу Shield in the Cloud відбираються найбільш інноваційні стартапи, корпорації та уряди, які працюють в області технологій для дотримання антикорупційних стандартів по всьому світу.


Нагадаємо, система електронних державних закупівель ProZorro з 1 серпня 2016 року до 25 вересня 2017 року заощадила близько 31,3 млрд грн бюджетних коштів.


Система ProZorro.Продажі - електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України і українських електронних майданчиків.

ProZorro.Продажі почав роботу зі співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) - реалізації майна неплатоспроможних банків у 2016 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X