Провідні економісти занепокоїлися економічною ситуацією в Україні

4 грудня 2017, 16:05
Співзасновники VoxUkraine Тимофій Милованов і  Юрій Городніченко написали відкритий лист до політиків, бізнес-спільнот та громадян України стосовно економічної ситуації в Україні

У своєму листі економісти висловили позицію щодо важливості структурних реформ, макроекономічної стабільності та фіскальної дисципліни в Україні.

Також економісти вважають, що якщо народ України та її лідери не знайдуть сили, щоб відстояти шлях структурних реформ і не стануть на чіткий шлях розвитку, то всі позитивні зміни в економіці та суспільстві, які були досягнуті такою високою ціною, будуть втрачені.

Відео дня

Зазначимо, що лист підтримали близько 100 чоловік. Серед них: перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, міністр інфраструктури Владимир Омелян, заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду по групі країн Владислав Рашкован, нардеп Сергій Лещенко, голова офісу Національного інвестиційного ради Юлія Ковалів, економіст Павло Шеремета та інші.


VoxUkraine - незалежна аналітична платформа, заснована після Революції гідності у 2014 році групою висококваліфікованих економістів та юристів, які працюють в Україні і за кордоном. VoxUkraine спрямовує діяльність на розвиток економічної дискусії та надає якісну аналітику економічних, та інших найважливіших процесів в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X