Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Провайдерам нав'язали багатозадачність

6 жовтня 2016, 14:48
220
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тепер телебачення стане більше

Депутати проголосували в цілому за закон, який зобов'язує провайдерів надавати своїм абонентам універсальну програмну послугу

Йдеться про внесення змін до закону України Про телебачення і радіомовлення (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги) №3504, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Говорячи про дану законодавчу ініціативу під час голосування в першому читанні 12 липня, керівник комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар сказала, що запропоновані зміни до закону Про телебачення і радіомовлення визначать, що "універсальні програми послуг - це перелік телевізійних програм, отримання яких усіма абонентами провайдера програмних послуг гарантується державою ".

Сюмар зазначила, що універсальна програмна послуга включає в себе такі телерадіопрограми як суспільне телебачення і радіомовлення, телерадіоорганізації місцевої і регіональної категорій мовлення, які здійснюють мовлення в більш ніж однієї області.

Зміни до закону України пропонують зобов'язати провайдера забезпечувати всіх абонентів можливістю отримання універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів.

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися