Проти голови ЄБРР почали зовнішнє розслідування - Reuters

8 жовтня 2018, 09:42

Проти голови Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Суми Чакрабарті розпочато розслідування через збору даних про акціонерів.

Про це пише Reuters з посиланням на лист акціонерів, а також на чотири джерела, знайомих з ситуацією.

За даними видання, 29 травня цього року представники кількох країн-членів ЄБРР направили начальнику відділу банківського нагляду лист з вимогою ініціювати розслідування відносно глави установи.

Відео дня

"Схоже, що президент і члени виконавчого комітету впровадили повторну практику, яка передбачає збір конфіденційної і особистої інформації про членів ради директорів", - йдеться в скарзі, підписаній кількома членами ради директорів ЄБРР.

У зв'язку з "можливою неналежною поведінкою керівника банку", автори листа попросили "ініціювати процедуру перевірки". За даними джерел Reuters, після цього було розпочато зовнішнє розслідування.

Сам Чакрабарті відмовився коментувати цю інформацію. Також директор з комунікацій ЄБРР Джонатан Чарльз відмовився підтвердити або спростувати існування подібних документів: "Ми ніколи не будемо коментувати будь-які передбачувані витоку документів".


Сума Чакрабарті очолив ЄБРР в 2012 році як представник від Великої Британії. У травні 2016 року рада керуючих ЄБРР переобрала Чакрабарті президентом банку на наступні 4 роки.

До приходу в ЄБРР Чакрабарті займав пост постійного секретаря в міністерстві юстиції Великобританії, раніше він працював у британському міністерстві міжнародного розвитку та в міністерстві фінансів. В уряді Великобританії займав різні посади з 1984 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X