Проти Гонтаревої порушено кримінальне провадження – ЗМІ

12 січня 2017, 12:06
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за фактами можливих зловживань повноваженнями посадовими особами Національного банку, зокрема главою НБУ Валерією Гонтаревої, а також Фонду гарантування вкладів фізичних осіб при здійсненні оціночної діяльності вартості активів ліквідованих банків

Про це повідомило джерело в антикорупційних органах, передають Українські Новини.

За його словами, зареєстровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 365-2 (зловживання службовими повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу.

Відео дня

Підставою для початку розслідування послужили матеріали рапорту прокурора Генеральної прокуратури Владислава Куценко, який в кінці 2016 року направив його керівникам Генпрокуратури, САП і Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

У цьому рапорті йдеться про махінації з активами ліквідованих банків на суму близько 315,6 млрд гривень і про можливу причетність до них Гонтаревої і директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізосіб Костянтина Ворушиліна.

Мова йде про штучне заниження вартості активів 68 ліквідованих банків з метою продажу активів за безцінь підконтрольним суб'єктам, що в свою чергу призводить до масових невиплат вкладникам банків.

Наразі досудове розслідування триває.

Кримінальне провадження було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 3 січня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X