Прощавай, бувай. Велика іноземна мережа магазинів йде з Росії

2 листопада 2016, 08:23
Фінський концерн Stockmann виставив на продаж останній свій торгово-розважальний комплекс  -Невський центр в Санкт-Петербурзі

Про це повідомляє РБК з посиланням на джерело, близьке до операції, а також представників двох міжнародних консалтингових компаній.

"Оскільки Stockmann більше не веде власного бізнесу в сфері ритейлу в Росії і не має інших активів, крім ТЦ Невський центр, рада директорів ухвалила рішення вивчити можливість продажу будівлі", - повідомила представник прес-служби Stockmann Group Ганна Бьярланд.

Відео дня

Наразі балансова вартість торгового центру на 1 січня 2016 року становила 181 млн євро ($ 197 млн). Площа дев'ятиповерхового центру становить 91 тис. кв. м, з яких під аренду можна здати 45 тис. кв. м.

ТРЦ відкрили ще в листопаді 2010 року. На той момент обсяг інвестицій в проект склав 170 млн євро (близько $ 230 млн за курсом на листопад 2010 року).

Фінський концерн Stockmann, що існує вже понад 150 років, став першим іноземним ритейлером, який прийшов в Радянський Союз. Магазин спільного радянсько-фінського підприємства Калинка-Стокманн відкрився в московському ГУМі в 1989 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X