Галузь розвивається. Як виріс український ринок засобів захисту рослин

12 жовтня 2021, 16:20

Цього року продажі зросли на рекордні 12%

Виробники засобів захисту рослин (ЗЗР) зафіксували рекордне зростання продажів в цьому році. У 2021 році в грошовому вираженні вони виросли на 12% і склали 1,025 млрд, а в кількісному - на 6%, до 87,7 тис. т. Про це на зустрічі з журналістами розповіла комерційний директор ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Відео дня

«Ціни на аграрну продукцію росли і це дозволило фермерам більше вкладати в засоби захисту рослин. Крім того, в поточному році в Україні спостерігалася дощова погода і потрібні були додаткові препарати », - каже Тетяна Мосендз.

Найбільша частка в грошовому вираженні, за даними компанії ALFA Smart Agro, належить Syngenta (18%), Bayer (16%), BASF (12%), Adama (9%) і ALFA Smart Agro (7,5%).

ALFA Smart Agro - це найбільший український виробник засобів захисту рослин, який виробляє свою продукцію на Білоцерківському заводі препаративних форм з виробничою потужністю 11,5 тис. т продукції на рік. Компанія належить Борису Тодорову. У найближчі роки ALFA Smart Agro планує збільшити виробничі потужності до 30 тис. т в рік і розглядає можливість або закупити нове обладнання для існуючого заводу, або розширити виробничі площі. Компанія планує відправляти на експорт 25-30% своїх товарів.

Показати ще новини
Радіо NV
X