Продажі автомобілів для бізнесу зросли на третину

5 травня 2018, 14:51

Продажі нових комерційних автомобілів в Україні зросли на 30%, до 1187 штук за підсумками квітня в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.

Такі дані оприлюднила асоціація Укравтопром.

Найкращий показник продемонстрували автомобілі марки Citroen. За місяць реєстрацію пройшли 223 нових комерційних автомобіля цієї французької марки. Свій квітневий результат 2017 року Citroen збільшив в 8,6 рази.

Відео дня

Інша французька марка - Renault стала другою за обсягом реалізації в Україні комерційних авто. Квітневий попит на автомобілі Renault виріс на 12% до 191 шт.

Третє місце дісталося автомобілям марки Ford - 161 реєстрація (+ 112% до квітня 2017р.).

На четвертому місці Fiat, 97 нових машин якого поповнили комерційний автопарк України. При цьому від свого результату річної давності Fiat відстав на 10 відсотків.

Замикає п'ятірку лідерів Volkswagen, в активі якого 76 реалізованих автомобілів (+ 65%).

Всього за період з січня по квітень в Україні було реалізовано 4060 нових комерційних автомобілів. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на нові комерційні автомобілі виріс майже на чверть.

Раніше повідомлялося, що українці стали більше купувати нових легкових автомобілів. У квітні 2018 року український автопарк поповнили 6,8 тис. нових легкових автомобілів, що на 6% більше в порівнянні з квітнем минулого року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X