Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Продаж українських земель є "маяком" для отримання траншу МВФ

3 жовтня 2016, 17:38
771
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прийняття закону про обіг земель до кінця грудня 2016 року є контрольним маяком для отримання чергового траншу МВФ

Кабінет міністрів України очікує ухвалення законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення до кінця грудня 2016 року

Про це повідомляється в оновленому меморандумі в рамках другого перегляду програми розширеного фінансування EFF Міжнародного валютного фонду (МВФ) для України, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з меморандумом, прийняття закону про обіг земель до кінця грудня 2016 року є контрольним маяком для отримання чергового траншу МВФ.

Нагадаємо, що мораторій на продаж земель сільгосппризначення закінчується 1 січня 2017 року, парламент неодноразово його продовжував після введення в 2002 році.

Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий розраховує, що Кабмін зареєструє законопроект про обіг земель сільгосппризначення до листопада 2016 року, і він буде передбачати можливість продажу права оренди землі.

Нагадаємо, що в Мінагрополітики, незважаючи на вимоги МВФ дозволити продаж,запропонували купувати право оренди землі на певний період.

Раніше повідомлялося, що як альтернатива продажу землі виникла ідея емфітевзису (право володіння і користування чужою землею з обов'язком вносити орендну плату на користь власника).

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися