Продан назвав причину свого звільнення з ДФС

5 вересня 2018, 13:27

В.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан звільнився за власним бажанням для того, щоб взяти участь у конкурсі на цю посаду.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС. Рішення прогнозоване та очікуване. Неодноразово відповідаючи на запитання журналістів, я зазначав, що повністю підтримую ідею проведення конкурсу. І що обов’язково планую брати у ньому участь", - пояснив він.

Відео дня

За словами Продана, щоби унеможливити конфлікт інтересів та будь-які спекуляції з цього приводу, він попросив уряд призначити іншого виконуючого обов`язки голови ДФС.

“Службу на цей період повинна очолити людина, яка не братиме участі в конкурсі. Лише таким чином забезпечимо прозорий та неупереджений процес відбору та високий рівень довіри до результатів конкурсу”, - відзначив він.

Відзначимо, що Генпрокуратура збирає докази по справі проти Продана.

Нагадаємо, що в березні 2017 року Кабмін поклав виконання обов'язків голови ДФС на Продана.


У липні 2016 Продан був призначений на посаду в.о. заступник голови Фіскальної служби до призначення в установленому порядку заступника голови зазначеної служби. В податкових органах Продан працює з 2005 року. У момент призначення Продан обіймав посаду заступника начальника Центрального офісу з обслуговування великих платників податків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X