Приватбанк оновив структуру та склад правління

29 серпня 2018, 17:04

Наглядова рада Приватбанку затвердив нову структуру і склад правління.

Про це повідомляється у прес-релізі фінустанови.

Відзначимо, що в рамках нової структури скасована посада першого заступника голови правління та скорочено до двох число його заступників. При цьому заступниками голови правління призначені Галина Пахачук (управління проблемними активами та казначейством) і Анна Самаріна (фінансовий директор). Членами правління - Олег Сергєєв (корпоративний бізнес), Олександр Дрелінг (IT-директор) і Сергій Харітіч (керівник електронного бізнесу).

Відео дня

Крім того, до нового складу правління також увійшли три нових члена - Олексій Шабан (керівник роздрібного бізнесу), Лариса Чернишова (управління ризиками) і Ігор Лебединець (комплаєнс, фінмоніторинг і юридичний блок). Головним бухгалтером залишається Валентина Ярмоленко.

Голова наглядової ради Приватбанку Енгін Акчакоча вважає, що нова структура правління більше відповідає завданням трансформаційного періоду банку і кращим європейським практикам, а також орієнтована на реалізацію затвердженої стратегії розвитку банку.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку. Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

Протягом декількох днів була сформована наглядова рада фінустанови, в який увійшли: керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс МАЛіЖ, керуючий директор Apollo Global Management Андреа Монета, член ради директорів ЄБРР від України і екс- заступник міністра фінансів Артем Шевальов, запропонований Світовим банком фінансист Стівен Силіг, інвестбанкір і уповноважений з перспективних проектів НАК Нафтогаз України Сергій Олексієнко, представник Міжнародного валютного фонду Акчакоча.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн – у грудні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X