ПриватБанк очолив рейтинг українських благодійників

12 лютого 2016, 13:41
ПриватБанк першим серед українських банків отримав міжнародну відзнаку Social Responsibility Mark, що в усьому світі присвоюється найбільш соціально відповідальним компаніям

Як повідомив український сайт організації, за підсумками минулого року банк очолив рейтинг українських соціально відповідальних компаній завдяки активній діяльності із закупівлі медобладнання для лікарень.

Відео дня

За словами першого заступника голови правління ПриватБанку Олега Гороховського, знак соціальної відповідальності - це визнання активної участі клієнтів банку в програмах благодійності, які пропонує банк.

"Минулого року разом із клієнтами ми допомогли обладнати необхідною технікою найбільші лікарні та шпиталі, дитячі лікарні. Загальна сума реалізованих за допомогою банку благодійних програм в 2015 році становить понад 34 мільйони гривень", - зазначив він.

Social Responsibility Mark (SRM) – зареєстрована із дотриманням всіх норм українського та міжнародного права відзнака соціальної відповідальності, що присвоюється людям і компаніям, які займаються благодійністю.

Показати ще новини
Радіо НВ
X