ПриватБанк домовиться з Ощадбанком про спільну політику

3 лютого 2017, 13:10
Голова націоналізованої установи розповів, як будуть вести себе на ринку два найбільших банки країни

Незабаром керівництво двох найбільших українських банків зустрінеться, щоб обговорити можливе зниження процентних ставок. Про це в інтерв'ю НВ Бізнес повідомив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак.

Відео дня

«У держави виявилися два ощадних банки. І ми плануємо домовитися щодо питань процентної політики, і про можливий поділ ринку. Раніше ПриватБанк більше працював з корпоративним сектором та мало займався МСБ, тому заважати поки що один одному ми не будемо», – повідомив він.

Надалі ПриватБанк сфокусується на роботі з населенням, малим і середнім бізнесом (МСБ). «Ми бачимо ПриватБанк як кращий ощадний банк в Україні. Ми плануємо працювати в основному з фізичними особами, фізичними особами-підприємцями та МСБ, і не плануємо особливо сильно співпрацювати з великим бізнесом», – повідомив Шлапак.

У 2017 році банк планує наростити роздрібний портфель за рахунок вкладів і зарплатних рахунків на 11 млрд грн. «Ми хочемо довести з 60% до 75% частку банку у зарплатних проектах», – заявив Шлапак.

Крім того, за наступний рік банк планує видати понад 5 млрд грн кредитів фізичним особам, 5 млрд грн – в корпоративний сектор і ще 5 млрд грн – для МСБ.

У зв'язку з цим фінустанова планує передислокувати близько 100 філій та відкрити ще 63 нові філії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X