Прибуток Укргазвидобування після ліквідації "газових схем" Онищенка різко зросла - НАБУ

23 листопада 2016, 08:54
Прибуток Укргазвидобування з моменту припинення "газової схеми" сягнув 162,332 млн. грн

Як повідомили в пресс-службі НАБУ, це вп’ятеро більше ніж майже за три роки спільної діяльності держкомпанії зі структурами, підконтрольними народному депутату Олександру Онищенку.

Відео дня

Кошти на рахунки державного підприємства почали активно надходити після ухвалення судом рішень про розірвання зазначених угод між державною компанією і підприємствами, підконтрольними Онищенку: Надра Геоцентр, Фірма ХАС та Природні ресурси +.

Майже трирічна співпраця цих структур із "Укргазвидобуванням" забезпечила останній всього 25,158 млн. грн. прибутку.

Раніше НВ повідомляло, що нардепа Олександра Онищенка підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з держкомпанією Укргазвидобування, в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Онищенко встиг покинути Україну до того, як Верховна Рада 5 липня зняла з нього депутатську недоторканність і дала згоду на його кримінальне переслідування.

За даними НАБУ, Онищенко володіє паспортом громадянина Греції. Джерела НВ відзначають, що саме це дає йому можливість вільно переміщатися по Євросоюзу.

Показати ще новини
Радіо NV
X