Президентство Трампа негативно позначається на світовій економіці - опитування

7 листопада 2017, 17:22
Перший рік президентства Дональда Трампа формує негативний вплив на світову економіку

Про це свідчать дані опитування, проведеного в Мюнхені інститутом економічних досліджень Ifo, передає Deutsche Welle.

Так, майже три чверті опитаних (73,5%) впевнені в негативному впливі Трампа на світову економіку. Крім того, більшість експертів (57,6%) вважають, що політика президента США негативно відбилася і на американській економіці.

Відео дня

На думку більшості експертів, найбільший збиток президентство Трампа завдало таким сферам, як соціальний захист громадян та охорона навколишнього середовища. Найбільш проблемними темами в зв'язку з політикою, що проводиться президентом США, зараз є міжнародна торгівля, співпраця з іноземними організаціями, забезпечення миру і безпеки.

Втім, дані опитування також показують, що експерти з США в більшості не вважають вплив президентства Трампа на економіку своєї країни виключно негативним: та вважають тільки 38% опитаних американських експертів. Проте навіть вони вважають політику, що проводиться Трампом, неефективною.

Опитування проводилося інститутом info в жовтні. Всього в ньому взяли участь 929 експертів з 120 країн.

Раніше нобелівський лауреат Пол Кругман назвав головний ризик для світової економіки. В інтерв'ю НВ він зазначив, що провідні центробанки світу до сих пір утримують свої ставки близько до нуля, що означає відсутність монетарних інструментів, щоб реагувати на можливий кризовий сценарій.

Показати ще новини
Радіо NV
X