Президент заявив, що рішення про збільшення мінімальної зарплати до 3200 гривень ухвалено. Відео

26 жовтня 2016, 21:10
Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні, 26 жовтня, після ретельного обговорення із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ухвалене політичне рішення про збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень на місяць

Згідно з повідомленням на сайті президента України, це рішення є спільною позицією глави держави, уряду та фракцій коаліції.

"Разом з побудовою Збройних Сил України першим пріоритетом влади, як тільки з’явилася ця можливість, стає боротьба з бідністю. І агресія Російської Федерації проти нашої держави не є виправданням у зволіканні з реформами, які ми робимо в умовах війни", - заявив Порошенко.

Відео дня

Президент також зазначив, що попросив уряд та парламент вжити заходів, щоб підвищення мінімальної зарплати не підвищило жодного податку."..насамперед це стосується малого та середнього бізнесу", - зазначив Порошенко.

Він додав, що підвищення мінімальної зарплати стосується більше як 4-х мільйонів працюючих українців, рівень оплати яких сьогодні складає 1450 гривень.

Раніше повідомлялося, що глава українського уряду Володимир Гройсман пообіцяв збільшити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн з 1 січня 2017 року.

Повідомлялося також, що, за словами віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років.

Розенко також заявляв, що підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тисяч грн не призведе до підвищення цін.

Показати ще новини
Радіо NV
X