Президент Радіо Свобода засудив стеження за журналістом програми Схеми

23 жовтня 2017, 16:14
Президент корпорації Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (РСЕ/РС) Том Кент засуджує стеження за журналістом програми розслідувань Схеми Олександром Чорноваловим

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Ці дії проти Чорновалова є частиною систематичних погроз і переслідування, спрямованих на наших журналістів-розслідувачів в Україні. Ми засуджуємо такі залякування, які порушують міжнародні зобов’язання України щодо дотримання свободи засобів масової інформації та загрожують нашим журналістам", - сказав він.

Відео дня

У корпорації стурбовані стеженням за журналістом Олександром Чорноваловим і закликають всіх відповідальних в Україні вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки Чорновалова і його сім'ї.

Спостереження за журналістом почалося через п'ять днів після оприлюднення останнього розслідування Схем щодо ймовірних невідповідностей в декларації судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова - про низку елітної нерухомості по всьому світу, оформлену на колишню дружину судді. На даний момент немає доказів зв'язку між розслідуванням і стеженням за Чорноваловим.

Журналіст, щонайменше, тричі помічав за собою спостереження. Він написав заяву в поліцію.

Показати ще новини
Радіо NV
X