Президент Порошенко і його бізнес-партнери винні збанкрутілому банку $6 мільйонів - ЗМІ

16 лютого 2017, 10:12
Автотранспортне підприємство-2240, яке підконтрольне президенту Петру Порошенко та його бізнес-партнерам, відмовляється повертати кредит у сумі $6 мільйонів неплатоспроможному банку Київська Русь

Про це йдеться в матеріалі Слідство.Інфо.

Підприємство контролюють бізнес-партнери президента: народний депутат Ігор Кононенко та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

Відео дня

"Підконтрольне їм АТП взяло в 2007 році в банку Київська Русь $6 мільйонів кредиту. Заставою була будівля по вулиці Павла Усенка неподалік Дарницької площі в Києві. Але кредит транспортне підприємство Порошенка і друзів так і не повернуло. Заставу за кредитом, яка могла б покрити збитки банку, фірма також не віддала",- йдеться у матеріалі.

За словами журналістки Радіо Свобода, яка займалася цією темою, АТП мало віддати банку Київська Русь все своє заставне майно, в рахунок свого боргу, але раптом з’являється компанія, яка каже, що ми все це встигли забрати раніше.

Спочатку Авторанспортне підприємство-2240 оголосило про банкрутство, а перед цим передало всі будівлі фірмі Про Девелопмент Тім.

Засновником останної виявилася віргінська компанія Інтрако Менеджмент Лімітед, а її власником, як раніше з’ясувало Слідство.Інфо, є інший друг президента — заступник генерального директора корпорації Рошен Сергій Зайцев.

"Виходить така ситуація: у нас є боржник, який має віддати банку або гроші, або свою територію, у нас є ймовірно пов’язана з цим боржником компанія, яка стверджує, що встигла забрати все його майно раніше. І в нас є банк, який залишається ні з чим. А потім ще у стані ліквідації перебуває", – додає журналістка.

Як йдеться у матеріалі, у банку не сподіваються повернути кредит чи нерухомість.

Натомість адвокатка Тетяна Кілічава, яка займається поверненням втрачених у збанкрутілих банках заощаджень населенню, впевнена, що якби компанія Порошенка та його друзів повернула банку кредит, а разом з нею те ж саме зробили й інші великі боржники, це дозволило б виплатити всі депозити, які звичайні вкладники втратили на рахунках Київської Русі.

Показати ще новини
Радіо NV
X