Президент підписав закон про звільнення пенсій від оподаткування

10 червня 2016, 17:18
Президент України Петро Порошенко підписав Закон Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій, прийнятий Верховною Радою 2 червня

Порошенко наголосив, що у 2015 році владі вдалося врятувати країну від дефолту, а на початок цього року – досягти макрофінансової стабілізації економіки після падіння ВВП протягом 14 кварталів, повідомляється на сайті президента.

Відео дня

Глава держави зазначив, що значною мірою падіння економіки було спричинене агресивними діями Росії, окупацією великого промислового регіону України, демонтажем і знищенням виробництва у цьому регіоні та закриттям ринку РФ для українських виробників.

Президент також висловив впевненість, що тенденція зростання економіки України триватиме у зв'язку зі зростанням прямих іноземних інвестицій та появою інвесторів.

За його словами, ці фактори дають можливість забезпечити не лише життєдіяльність держави, а й скасувати фіскальне навантаження на пенсії.

Нагадаємо, 2 червня Верховна Рада України скасувала оподаткування пенсій як для пенсіонерів, які працюють, так і для пенсіонерів, що не працюють, у розмірі до 10 прожиткових мінімумів.

20 травня віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що скасування оподаткування пенсій, яке передбачене з 1 травня, стосується близько 350 тис. українців.

Показати ще новини
Радіо NV
X