Президент підписав закон про масштабну приватизацію

4 березня 2016, 16:54
Глава держави Петро Порошенко підписав Закон Про внесення змін у деякі закони України щодо вдосконалення процесу приватизації, прийнятий Верховною Радою 16 лютого цього року

Про це повідомляє прес-служба президента.

Документом передбачається запровадження прозорості та відкритості приватизаційного процесу, посилення захисту національних інтересів.

Відео дня

Зокрема, забороняється участь у приватизації юридичним та фізичним особам, які зареєстровані в державах, які визнані Верховною Радою державою-агресором або щодо яких застосовано санкції згідно із законодавством, та юридичним особам, власниками яких є резиденти держави-агресора.

Також є можливість залучення за рішенням уряду до підготовки до приватизації та продажу стратегічних підприємств радників у порядку, встановленому Кабінетом міністрів, що буде сприяти проведенню приватизаційних процедур у відповідності з міжнародними стандартами.

У законодавчому акті виключаються норми щодо обов'язкового пропозиції для продажу на фондових біржах пакета акцій акціонерних товариств розміром 5-10% статутного капіталу до проведення конкурсу.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла законопроект, який дозволить Кабміну почати приватизацію великих держпідприємств.

Показати ще новини
Радіо NV
X