Президент підписав пакет законів на підтримку вітчизняних авіабудівників

30 грудня 2016, 14:49
Президент підписав раніше ухвалені Верховною Радою закони Про внесення змін до Митного кодексу України та Про розвиток літакобудівної промисловості, які спрямовані на ліквідацію нерівних умов поставки літаків вітчизняного виробництва порівняно з імпортом іноземних літаків

Законопроекти передбачають скасування пільгових умов увезення (без оподаткування ПДВ) на територію України за договорами оперативного лізингу іноземних літаків масою порожнього апарату понад 10 000 кілограм, але не більше 30 000 кілограм, і максимальною місткістю від 44 до 110 місць.

Відео дня

Окрім того, в законі є пункт про продовження дії пільгового режиму ввезення товарів, що використовуються при розробці, виробництві, ремонту, модифікації, обслуговуванні виробів авіаційної техніки на період до 1 січня 2025 року.

Крім того, був підписаний закон Про внесення змін до розділу ХХ Перехідні положення Податкового кодексу України щодо підтримки літакобудівної галузі. Цим законом надаються податкові пільги суб'єктам літакобудування для налагодження повномасштабного серійного виробництва сучасних вітчизняних літаків і поліпшення фінансового стану з урахуванням середнього терміну розробки, підготовки та оснащення серійного виробництва нових літаків.

Також на зазначений термін звільняються від оподаткування прибутку та сплати земельного податку суб'єкти літакобудування, які здійснюють розробку і виробництво літальних апаратів і двигунів до них

Показати ще новини
Радіо НВ
X