Прем'єр розповів, як швидко економіка Україна може вийти на стійке зростання

7 липня 2016, 13:12
За кілька років економіка України може перейти до стійкого зростання, вважає прем'єр-міністр Володимир Гройсман

"Все буде залежати від того, наскільки нам вдасться заручитися підтримкою парламенту в прийнятті правильних рішень. Може, вони не будуть дуже популярними, натомість будуть правильними. За кілька років Україна може стабілізуватися і перейти до стійкого зростання. Я не бачу перешкод", - сказав він в інтерв'ю НВ.

Відео дня

Глава Кабінету міністрів відзначив необхідність розвитку переробки всередині держави, створення доданої вартості, відходу від сировинної економіки, розвитку нових ринків, торгового представництва.

Також драйверами зростання економіки він назвав інвестиції, детінізацію економіки, наведення порядку в фіскальній системі, реформу правосуддя, ефективну боротьбу з корупцією.

"Нормальний бізнес-клімат, інвестиції в економіку, боротьба з корупцією, ефективна приватизація, реформа судової системи та зростання буде великою", - додав Гройсман.

При цьому прем'єр вважає, що зростання економіки може перешкодити популізм політиків.

"Так, у нас є кілька ворогів. Один з них - популізм, знищує країну зсередини. Політики купують за короткі гроші віру і рейтинг, а потім обманюють", - підкреслив Гройсман.

Повне інтерв'ю з Володимиром Гройсманом читайте у свіжому номері журналу Новое Время №24 від 8 липня 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X