Представник МВФ ухилився від відповіді на запитання, чи ставить Фонд умовою третього траншу "спрощенку" для бізнесу

9 червня 2016, 15:05
Український уряд зробив важливі кроки для завершення даного перегляду програми отримання третього траншу від МВФ

Про це повідомив заступник глави МВФ Девід Ліптон в інтерв'ю у новому номері журналу Новое Время — №21 від 10 червня

"На сьогоднішній день уряд вже призначено. Обговорення про перегляд (умов третього траншу) знаходиться на просунутому етапі. Є ще низка питань, які ми продовжуємо обговорювати. Ми вже досягли угоди на рівні персоналу про перегляд і подальшої реалізації програми. Сподіваємося, що залишилися питання будуть вирішені швидко", - додав Ліптон.

Відео дня

Також заступник уточнив, що перед ними немає часових обмежень.

Раніше Радикальна партія і партія Батьківщина заявили, що МВФ і уряд погодили секретний документ, як його назвала Юлія Тимошенко, "реально страшний". Мовляв, згідно з цим документом Україна зобов'язується перед МВФ зняти мораторій на продаж ріллі, скоротити витрати на освіту і культуру, підвищити тарифи на газ, ліквідувати спрощену процедуру оподаткування для малого і середнього бізнесу.

На питання про правдивість заяв Девід Ліптон відмовився відповідати, аргументувавши свою відмову тим, що перегляд програми ще не завершений. І додав, що переконатися в тому, що перегляд відповідає підходам і духу програми, які були в ній закладені, ми зможемо після його публікації.

Повне інтерв'ю з Девідом Ліптоном читайте у свіжому номері журналу Новое Время №21 від 10 червня 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X