Правоохоронці закрили справу проти власника VAB банку, незважаючи на докази – ФГВФО

30 травня 2017, 19:20
Правоохоронці закрили кримінальне провадження проти екс-власника VAB банку Сергія Максимова за відсутністю матеріалів

Хоча у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб є прямі докази його протиправних дій.

Про це повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін в інтерв’ю агентству Укрінформ.

Відео дня

«Максимов, колишній власник VAB банку, набрав на свої структури [на підприємства у банку кредитів на] $200 млн і нічого не повернув. Тим часом, у лютому закривається його кримінальна справа за відсутністю матеріалів… Приходьте до нас – ми надамо матеріали», – каже голова Фонду.

При цьому, за його словами, Максимів володіє нерухомістю, землею у Київі, за Києвом і тощо. «Ти чесний - віддай усе. Бізнес – це ризик, і ти не завжди виграєш. Будь ласка, йди на роботу, пересувайся тролейбусами і веди інший спосіб життя, а не ходи з охоронцями по ресторанах і фітнес-клубах», – каже він.

При цьому сам Ворушилін підкреслює, що комунікації між різними органами щодо таких справ дуже погані. «Ми про це [про закриття справи у лютому] дізналися кілька днів тому. Одна з найважливіших проблем полягає в тому, що у нас немає злагодженої роботи з правоохоронними органами», – каже він.

Іноді, за його словами, з боку слідчих та судів народжуються такі неприйнятні рішення, через низькі професійні якості, кумівство та корупцію.

«Необхідне розуміння, що ми знаходимося на одній стороні – відстоюємо права вкладників та інтереси держави. Адже неповернення активів – це не моя проблема, а загальна. Це гроші держави», – каже Ворушилін.

Нагадаємо, акціонера VAB Банку Максимова звинувачували за кримінальною статтею про привласнення, розтрату, або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем. Максимов перевів понад 162 млн грн кредитних коштів банку підконтрольним йому компаніям.

Показати ще новини
Радіо NV
X