Правила топ-менеджерів. Голова наглядової ради ВіДі Груп про постійний рух

0 коментувати
Правила топ-менеджерів. Голова наглядової ради ВіДі Груп про постійний рух
Робити бізнес в Україні не просто, але потрібно. Якщо не вдасться бігти, треба повзти, але рухатись вперед. Такий підхід у співвласника компанії ВіДі Груп Віталія Джуринського, який допоміг йому пройти шлях від автослюсаря до власника однієї з найбільших компаній країни

Народився Джуринський у 1966 році в селі Арциз Татарбунарського району Одеської області в сім'ї службовців. 1983 року закінчив з відзнакою середню школу. Потім Одеське технічне училище. Далі з третього разу вступив на юридичний факультет Київського державного університету ім. Тараса Шевченка. Кандидат юридичних наук, заслужений економіст України.

У 1994 році заснував і очолив перше підприємство, яке пізніше розвинулося в групу компаній ВіДі Груп. Сьогодні компанія займається поставками і торгівлею автомобілями, нерухомістю і надає фінансові послуги.

До серпня 2012 року обіймав посади голови правління та президента цієї компанії. У листопаді 2012 року очолив її наглядову раду, зосередившись на стратегічних питаннях розвитку бізнесу та представництві інтересів компанії в органах державної влади та в міжнародних ділових колах.
Відзначений державними нагородами. Зокрема, орденом "За заслуги" II і III ступеня, почесними грамотами Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, подякою прем'єр-міністра.

В рамках спільного проекту Європейської Бізнес Асоціації і НВ Бізнес Джуринський розповів про те, що допомагає досягати результату навіть за найнесприятливіших обставин.

1 Про ідеальну роботу
Для мене ідеальна робота та, що приносить задоволення, дозволяє творити та досягати поставлених цілей.

.

.
2 Про перші гроші
Свої перші трудові університети я проходив у Баришівському районі Київської області. Спочатку, автослюсарем на комбінаті Трубізький, далі два роки працював на заводі Блискавка.

.
3 Про освіту
Я навчався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на юридичному факультеті. Вступити туди в той час було не просто, брали не всіх, але з третього разу у мене вийшло. Зараз вступ згадується як певний поворотний момент у житті. Юридична освіта для мене стала одночасно і фундаментом, як виявилося, для будь-якої діяльності, так і шляхом до усвідомлення того, хто я є насправді, на що я здатний, які цілі готовий ставити перед собою.

4 Про помилки
Щодо помилок – дуже важливо не заморочуватися. Головне – зізнатися самому собі в тому, що припустився помилки. Ну а після цього все проаналізувати, зробити коригувальні дії і продовжити рух уперед.

5 Про ставлення до невдач
Ставлюся до них абсолютно спокійно. Я їх не приховую, оскільки немає на землі жодної людини, у житті якої була б лише тільки удача. Та й жити було б нудно. У кожній невдачі потрібно шукати раціональне зерно, правильний висновок про те, що було зроблено не так. Інакше до граблів, на які наступили, наступного разу, буде прив’язана сокира, яка вдарить вас точно в лоб.

6 Про ставлення до людей
В роботі найціннішими якостями вважаю чесність і професіоналізм. І не важливо, яку роботу виконує працівник. Це правило поширюється на всіх – від прибиральниці до керівника компанії. Недоліки, як у будь-кого іншого, у мене є. Я точно не безгрішний, але зі своїми недоліками живу і працюю над ними щодня. Загалом, не розслабляюся.

7 Про роботу в команді
У команді я навчився жити. Ідеальний варіант для мене – не команда зірок, а зірка-команда. Всі гравці мають бути налаштованими на досягнення єдиної мети.

.

8Про стиль керування
Я прихильник демократії, категорично не сприймаю диктатуру і авторитаризм. Однак, я переконаний в тому, що власник бізнесу у часи кризи повинен брати на себе відповідальність за прийняття рішень у ключових, життєво важливих, непопулярних питаннях. Таку форму керування у своїй групі компаній ми назвали "демократична диктатура Джуринського". У всіх поточних питаннях – максимум делегування повноважень менеджменту.

9 Про труднощі
Труднощів боятися не треба, варто завжди пам'ятати, що вони ненадовго – поки навчишся долати ті чи інші з них. Але якщо все-таки вони беруть гору, згадайте слова Андрія Макаревича: "Я в сотый раз опять начну сначала, пока не меркнет свет, пока горит свеча". Ніколи не потрібно боятися почати все з чистого аркуша.

10 Про улюблене в роботі
Найбільша цінність для власника сімейного бізнесу – це твоя робота. Я для себе вивів ідеальну формулу, на мій погляд, – жити роботою. І тоді робота для тебе і твоєї родини переходить на новий рівень – це вже не стільки спосіб заробити на життя, це те, як ти живеш.

11 Про ідеального бізнес-партнера
Для мене тут все просто. Це мій рідний брат Олег. У нас з ним різниця в 9 років, але це саме він, максимально включившись в роботу, приїхавши на канікули з навчання, зробив перші продажі та отримав перший прибуток для компанії. Можна розповісти нескінченне число історій, в яких Олег зіграв ключову роль в епохальних для ВіДі Груп подіях упродовж всієї 20-річної історії компанії. Найважливіше для мене – він завжди поруч, і коли добре, і коли не дуже. Ми радимо один одному, вчимося один у одного, причому кожен день.

12 Про успішного керівника
Боюся видатися банальним, але це лідер, який вміє повести команду за собою до наміченої мети і досягти її. Іншими словами – це той, кому вдалося успішно організувати процес діяльності підприємства.

У процесі роботи будь-якого бізнеса є три сторони, інтереси яких діаметрально протилежні: інвестор (його інтереси - високий прибуток при мінімальних витратах), найманий працівник (висока зарплата при мінімальному трудовому зусиллі) і клієнт (максимальна якість при мінімальній ціні). Але кожна з трьох сторін розуміє, що вона не досягне результату без урахування інтересів двох інших, і тому всі три сторони свідомо починають зближувати свої позиції, поступаючись у чомусь одна одній. Роль керівника – домогтися балансу інтересів цих сторін.

13 Про баланс
Ви повинні багато працювати, якщо хочете бути успішним, – це аксіома. Очевидно, що платити ви за це будете часом, який могли б витратити на особисте життя та близьких.
Конфлікт тут очевидний. Щоб знайти баланс, потрібно визначити межі. З одного боку, ти в родині добувач, ти засновник бізнесу, і твої близькі повинні тебе розуміти і підтримувати. З іншого, всіх грошей не заробиш, та й прагнути до цього не треба. Дуже важливо не забувати про сім'ю, рідних.

14 Про натхнення
Натхнення у всіх однакове: твоя сім'я, діти, рідні та близькі, а також приємні моменти, які дарує нам життя. Іноді може надихнути гарна погода, промінчик сонця, який ковзнув вранці по твоїй щоці, улюблена мелодія. Я вважаю, що брати натхнення потрібно з усього приємного, що тебе оточує. Життя не можна виміряти кількістю злетів і падінь, перемог і поразок, але його можна виміряти кількістю подій, від яких перехоплює подих.

15 Порада
Трохи про речі, прості до банальності. Робити бізнес в Україні непросто, але можна і потрібно. Говорячи про нас, якщо не вийде мчати вперед галопом, а доведеться повзти на пузі, - будемо, тільки б рухатися вперед. Наш шлях словами класика: "Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить вас!".


Україна 2020. Економіка

Не пропустіть! 18 жовтня, відбудеться лекція НВ «Економіка 2020». Новий курс чи старі реформи? Приватизація чи відкати? Долар по 8 чи 50? Зростання чи дефолт? Спікери: Андрій Коболєв, Віктор Пинзеник, Оксана Маркарова, Ольга Гуцал.

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: