Правила топ-менеджерів. Глава Unilever в Україні Василь Бовдилов про танки, гумор і правила планування

23 травня 2016, 15:06
Своїм найбільш курйозним епізодом в житті гендиректор Unilever Україна Василь Бовдилов вважає випадок, коли в 1980-х він, молодий військовий інженер-механік, працював на танковому заводі і разом з колегами вирішив з'їздити в магазин на бойовій машині – все закінчилося трагікомічно

Народився і виріс майбутній топ-менеджер в Києві. У 1986 році він закінчив Київське танкове училище, де здобув спеціальність інженера-механіка. Закінчив ад'юнктуру Київського Інституту Сухопутних військ в 1992.

Відео дня

У 1993-1994 він закінчив спеціалізовані мовні курси в Defence Language Institute, Сан-Антоніо, штат Техас і спеціалізовані курси підготовки офіцерів у Центрі збройних сил США у Форт-Нокс, штат Кентукі.

Його шлях в Unilever Україна розпочався у 1995 році. У 1997 році він зайняв посаду національного контролера по роботі з клієнтами, а 1999 – вже став національним менеджером з продажу в Україні. У 2000 – 2002 рр. працював регіональним менеджером з продажу на території Російської Федерації. У 2002 призначений регіональним директором Unilever в Україні, а вже в 2015 став членом ради директорів Unilever RUB (Росія, Україна, Білорусія).

Одружений, є донька. Веде активний спосіб життя, захоплюється вэйкбордингом.

У своєму інтерв'ю в рамках спільного проекту Європейської Бізнес Асоціації та ділового порталу Бізнес НВ Бовдилов розповідає про те, як він зумів поєднати військову освіту та бізнес, а також про своє ставлення до успіху і про вміння "робити паузу".

1 Про улюблене в роботі
Люблю свою роботу, бо інтереси та цінності компанії співзвучні з моїми життєвими цілями і цінностями.

.

.

2 Про перші гроші
Коли я їздив у село до бабусі у Білорусі, працював там на елеваторі. Ми розвантажували зерно. За це я отримував навіть не гроші, а трудогодини. Працював у нічну зміну, але досвід був незабутній. Тоді я вперше зрозумів, скільки коштують гроші.

3 Про освіту
Я закінчив Київське вище танкове інженерне училище. У мене була цивільна спеціальність інженер-механік і військова освіта. Після цього я закінчив ад'юнктуру Київського інституту сухопутних військ, пройшов перепідготовку в центрі сухопутних військ армії США у Форт-Нокс. Там я навчився вирішувати будь-які завдання в будь-яких умовах і отримав унікальний досвід роботи в інтернаціональному колективі.

4 Про ставлення до помилок
До всіх помилок, крім тих, які пов'язані з Кримінальним Кодексом, я ставлюся спокійно. Тому що, в кінцевому підсумку, помилки є результатами рішень тієї чи іншої людини, в тому числі моїх власних рішень. І помилки привносять досвід.

5Про мотивацію
Мене мотивує постійне самовдосконалення. Я прагну до того, щоб ставити перед собою амбітні завдання і виконувати їх. Це дуже важливо, бо життя - це постійний розвиток.

6 Про те, що цінує в людях
Насамперед це порядність, щирість, професіоналізм і почуття гумору.

.

.

7 Про те, якою повинна бути успішна людина
З роками я зрозумів, що в деяких життєвих ситуаціях необхідно брати паузу. Зараз намагаюся знайти цей алгоритм - коли і в яких життєвих ситуаціях потрібно брати паузу, перш ніж реагувати або приймати якесь рішення.

8 Про ставлення до успіху
Кожен прожитий день сприймаю як особистий успіх і досягнення. Бо щодня я створюю власну реальність, це і є мій великий успіх.

.

9 Про головне життєве правило
Ніколи не здавайся. Є гарний вислів письменника Богомила Райнова на цю тему: безвихідних ситуацій не буває, вихід завжди знайдеться... Не обов'язково він буде в потрібному напрямку і далеко від кладовища. (усміхається)

10 Про баланс особисте життя / робота
Втомлена людина не може бути на 100% ефективною. Саме тому так важливо вміти оптимізувати робочі процеси, делегувати повноваження, чергувати роботу з відпочинком і таким чином підвищувати ефективність і працездатність.

За рахунок цього мені і вдається знайти час для особистого життя і захоплень.

11Про секрети планування
У мене існує довгострокове, середньострокове і короткострокове планування. Довгострокове планування приблизно на рік вперед. Середньострокове - квартал, місяць. І короткострокове - від 1 дня до тижня. При цьому я залишаю собі простір для маневру. Це дає мені можливість досить гнучко керувати моїм графіком.

12 Про натхнення
Влітку я займаюся альпінізмом. Взимку я купаюся в Дніпрі. Мені подобається читати книги, подорожувати. В останній раз я був на острові Пасхи і в Новій Зеландії.

.

13 Про курйозний випадок з життя
Коли я працював у військовому приймальному пункті на Челябінському тракторному заводі, на полігоні ми тестували танки. Комусь в голову прийшла думка поїхати в сусіднє село в магазин за продуктами. Сіли на танк і поїхали. Вже в селі ми не вписалися в поворот, зачепили рубаний будинок. Він буквально розкрився на дві половини... Уявляєте собі картину: сидять за столом господарі, бабуся з дідусем, п'ють чай, і раптом стіни їхнього будинку розвалюються... Звичайно, їх здивуванню не було меж. Тоді це було досить смішно... Потім всім цехом відновлювали цей будинок.

14 Про раду 20-річному собі
Я раджу розвивати свої сильні якості. По-перше, це більш ефективно, ніж боротися з недоліками. По-друге, часто недоліки плутають з особистими, індивідуальними особливостями людини, які і роблять її унікальною.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X