Правила топ-менеджерів. Гендиректор ArcelorMittal Кривий Ріг розповів про шлях до мрії та про важливість пристрасті в роботі

7 червня 2016, 19:33
Пристрасть та здоровий глузд – сплав, який робить топ-менеджера успішним. Принаймні, так вважає генеральний директор найбільшого в Україні гірничо-металургійного комбінату ArcelorMittal Кривий Ріг, Парамжит Калон

Калон закінчив державний інженерний інститут штату Харьяна в Індії та має управлінський ступінь в сфері металургії, а також сертифікат післядипломної освіти з дисципліни «комп’ютерні науки». В сталеливарній промисловості він вже понад 20 років.

Відео дня

Менеджерську кар’єру почав у 1995 році, на посаді керівника проектів компанії SMS Siemag (раніше - Mannesmann Demag), яка є найбільшим новатором в технології сталі та постачальником обладнання. Наприкінці 2001 року Калон перейшов працювати в компанію Danieli&C, де відповідав за монтаж та пуско-налагоджувальні роботи в рамках сталеливарних проектів "під ключ" по всьому світу. Протягом десяти років реалізовував та запустив цілий ряд стратегічних сталеливарних проектів для основних виробників сталі в Індії, Китаї, на Тайвані, Великобританії, Франції, Італії та Росії.

На посаду генерального директора ArcelorMittal Кривий Ріг Калон був призначений у лютому 2015 року. До цього – займав посаду заступника генерального директора з виробництва.

В рамках спільного проекту Європейської Бізнес Асоціації та Бізнес НВПравила ТОПів – генеральний директор ArcelorMittal Кривий Ріг поділився своїм рецептом для досягання великих результатів у бізнесі, розповів про пристрасть і моменти, коли демократія може зашкодити.

1 Про першу роботу
Свою трудову діяльність я почав з набору технічних текстів під час стажування. Ось так і заробив свої перші гроші. Було це 23 роки тому.

.

2 Про освіту
За фахом я інженер-механік. Також маю управлінську ступінь в сфері металургії. Завдяки своїй освіті я практично одразу зміг почати працювати в якості проектного інженера. Навички, які я отримав на цій роботі, допомогли мені зрозуміти, як реалізуються масштабні проекти. І звичайно, знання, отримані в сталеливарній промисловості, дали мені добрий поштовх для кар’єрного зростання.

3 Про вибір місця роботи
ArcelorMittal – найбільша компанія світу в своєму сегменті. І кожен, хто пов’язаний з металургією, мріє тут працювати. І на цій посаді я якраз і реалізовую свою мрію. Безумовно, ця роль вимагає великої відповідальності, тому кожен день для мене – виклик.

4Про особисті помилки
В минулому, бувало, я втрачав контроль та просто виходив з себе. Навіть кричав на людей. Але пізніше зрозумів, що свою точку зору можна виразити і в інший спосіб – підвищувати голос не потрібно, можна просто поговорити.

5Про правильний життєвий настрій
Я – великий оптиміст. Все, що виглядає неможливим, мені здається підсильним. Ось в чому моє позитивне мислення – я розумію, що немає нічого неможливого.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

6Про стиль управління
Я прихильник демократії. Але, коли відчуваю, що демократія починає нести шкоду, беру ситуацію в свої руки та починаю роздавати інструкції. Та в цілому – я за демократію.

7Про улюблене в роботі
Я людина пристрасна. Люблю все, що мене оточує. Обожнюю робити із неможливого – можливе. Люблю виклики. Ось чому я завжди беруся за складні завдання та терпіти не можу виправдань. Завжди з нетерпінням чекаю на результати своєї праці, щоб показати їх світу. Робота для мене – це пристрасть.

8 Про головне правило
Так, моє головне правило – розсудливість. Я адепт дисципліни. Впевнений, що, якщо в справі є виключний здоровий підхід та дисципліна, - буде успіх. З цим правилом я йду по життю. А ще я перфекціоніст – вважаю, що будь-яка робота потребує максимальної зосередженості. Терпіти не можу безлад.

9Про те, що цінує в людях

Я обожнюю освічених та розумних людей. Ціню талант. Але більш за все я виділяю людей, які можуть підійти до справи з максимальною розсудливістю. Я захоплююсь цими людьми і працюю лише з ними. Ну а інші зі мною просто не можуть порозумітися.

10Про головну пораду
Своїм підлеглим я постійно кажу: завжди наполягайте на своєму! Ніколи не здавайтесь надто легко або ж надто рано. А, крім того, керуйтесь здоровим глуздом, виважено підходьте до того, що робите.

Ще важлива річ – не робіть нічого наполовину, віддавайтесь справі повністю. Ніяких там 90%, лише 100 та 110%! Ця мантра має рухати вас по життю. І ви однозначно отримаєте винагороду. Також важливо правильно підбирати людей, що вас оточують. Вони не повинні вас засмучувати або ж демотивувати. А найголовніше – прислухайтесь до себе.

Мій девіз - з усією пристрастю прямуй до своєї мети.



Показати ще новини
Радіо NV
X