Небезпечна різниця. Директор МВФ розповіла, що заважає відновленню світової економіки

7 квітня 2021, 09:37

Вливання США трильйонів доларів на відновлення національної економіки в кінцевому рахунку допомагає всьому світу, проте для сталого глобального прогресу потрібно забезпечити рівні шанси відновлення для всіх країн.

Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва під час онлайн-конференції 6 квітня, повідомляє Укрінформ.

«Економічне відновлення в глобальному контексті прогресує, і ті кроки, які роблять Сполучені Штати для того, щоб збільшити перспективи відновлення в США, допомагають всьому світу», — підкреслила глава МВФ.

Відео дня

У цьому контексті вона нагадала, що Фонд у останній доповіді Перспективи світової економіки (WEO) поліпшив глобальні прогнози на рік. Але, за її словами, стан економіки в більшості країн небезпечно відрізняється.

«Ось чому на цих зборах (МВФ і Світового банку — ред.) ми зосередимося на тому, щоб забезпечити всім рівні шанси», — підкреслила Георгієва.

Вона уточнила, що це означає як шанси для проведення ефективної вакцинації повсюдно, щоб остаточно подолати наслідки пандемії, так і економічні шанси для досягнення кращого життя вразливих верств населення і країн.

Раніше повідомлялося, що МВФ переглянув прогнози зростання економіки України. У Фонді вважають, що зростання українського ВВП у 2021 році складе 4%, але знизиться до 3,4% у 2022-му.

Показати ще новини
Радіо NV
X